زنجیره تامین حمایت از کالای ایرانی

زنجیره تامین حمایت از کالای ایرانی

استفاده از تولید داخلی و حمایت همه‌جانبه از آن، همواره یکی از اولویت‌های اساسی رسپینا بوده و تلاش رسپینا همواره بر آن بوده است که در تامین محصولات و تجهیزات خود، به کار و سرمایه ایرانی توجه داشته باشد. در همین راستا رسپینا، حمایت از تولید داخلی را موجب افزایش سرمایه اجتماعی، کاهش بیکاری و توسعه پایدار می‌داند. از سوی دیگر مصوبه ۱۶۳ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات نیز ما را بر آن داشته است که به این اولویت خود توجه بیشتری کرده و دائما در جستجوی تأمین‌کنندگان و تولیدکنندگان داخلی باشیم تا بتوانیم از محصولات و خدمات آن‌ها بیشترین بهره را برده و حتی‌الامکان تولیدات داخلی را جایگزین نمونه‌های خارجی کنیم.
رسپینا از تأمین‌کنندگان و تولیدکنندگان داخلی دعوت می‌کند تا فرم زیر را تکمیل کرده و ما را در جریان توانمندی‌های خود قرار دهند.

رسپینا از تولیدکنندگان، ارائه‌دهندگان خدمات فنی و مهندسی و شرکت‌های خدمات مشاوره و مدیریت پیمان در حوزه‌های فن‌آوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی ICT درخواست می‌کند که با تکمیل بانک اطلاعات ما، به همکاری‌های آتی و حمایت زنجیروار شرکت‌های ایرانی از یکدیگر کمک کنند. باهم بودنمان، پیروزی است.

خدمات و تجهیزات موردنیاز

خدمات مشاوره ایی
خدمات فنی-مهندسی
خدمات پیمانکاری

مشاوره در خصوص طراحی  محصول

پشتیبانی سرور

ساخت و تجهیز رک های مورد استفاده در زیرساخت مرکز امام

مشاوره در خصوص طراحی توپولوژی

نگهداری و پشتیبانی سیستم تفکیک ترافیک

طراحی و توسعه CRM

 پشتیبانی و توسعه سرویس BSS

ساخت و اجرای کانکس های مخابراتی

 لایسنس آنتی ویروس

ساخت و اجرای دکل های مهاری

 SSLvpn

نصب تجهیزات cooling جهت کانکس ها

 تست نفوذ

احداث ارتینگ و صاعقه گیر سایت ها

 تولید و مانیتورینگ لاگ(IPDR)

اجرای استراکچر و زیر سازی نصب لوله

 سیستم اکانتینگ IBSng)AAA)

لوازم لدر زیمنسی و مخابراتی

Cooling rack outdoor

Rack outdoor

قابل ذکر است کلیه شرکت های متمایل به همکاری با شرکت رسپینا، می‌بایست رعایت الزامات مصوبه ۱۶۳ سازمان تنظیم مقررات را مدنظر قرار دهند. لطفا با توجه به نوع خدمات و محصولاتتان کلیک نمایید.