اینترنت نسل 4 و 4.5 ثابت (TD-LTE)

اینترنت نسل 4 و 4.5 ثابت (TD-LTE)

تکنولوژی TD-LTE از استانداردها و راهکارهای نوین در زمینه دسترسی به شبکه‌ها و محتوای اینترنتی است که توانسته مزایا و برتری‌های قابل توجهی را نسبت به تکنولوژی‌های قدیمی‌تر ارائه دهد و به جرات می‌توان گفت که راهکاری بسیار مناسب برای کاربرانی است که به سرویس با کیفیت‌تر و پرسرعت‌تر از ADSL نیاز دارند اما از طرفی نیز هزینه‌ها و تجهیزات سرویس‌های اختصاصی برای آن‌ها مقرون به صرفه نیست.

این تکنولوژی در گروه سرویس‌های اینترنت ثابت قرار می‌گیرد و به منظور استفاده در مکان‌های ثابت است که در حقیقت نسل جدید استاندارد 3GGP است و منجر به ارائه ارتباط سریع‌تر و با کیفیت بهتر گردیده است. در عین حال، نصب و راه‌اندازی آن بسیار سریع و آسان است. از مزایای این تکنولوژی می‌توان به سرعت بالا، کاهش‌ هزینه و همچنین انعطاف‌پذیری در طیف فرکانسی که باعث عملکرد فنی بهتر می‌شود، اشاره کرد.

مزایای سرویس TD-LTE

  • سرعت بالاتر و باکیفیت‌تر نسبت به سرویس ADSL
  • ارائه بسته‌های متنوع مطابق با نیاز مشتریان
  • عدم نیاز به خط تلفن ثابت و بدون محدودیت‌های مخابراتی
  • مقرون به‌صرفه و مناسب برای کاربران پرمصرف و حرفه‌ای
  • نصب و راه‌اندازی سریع و سهولت در جابجایی

روش استفاده از اینترنت ثابت  (TD-LTE)

جهت استفاده از این تکنولوژی، تنها به یک مودم و یک سیم‌کارت نیاز است؛ همچنین منطقه مورد نظر نیز باید تحت پوشش شرکت ارائه دهنده سرویس قرار داشته باشد. شما می‌توانید با تکمیل فرم مشاوره رایگان از راهنمایی کارشناسان فروش برای خرید سرویس TD-LTE بهره‌مند شوید.

0
+
مشتری سازمانی
0
+
شعبه رسمی
0
+
پاپ‌سایت
0
استان

برترین‌ سازمان‌ها از ۶۰ صنعت مختلف به رسپینا اعتماد کرده‌اند

بیش از ۵۰۰۰ سازمان و ۴۰ شرکت ارائه‌دهنده خدمات ارتباطی از سرویس پهنای باند اختصاصی رسپینا استفاده می‌کنند.