رسپـینا در یک نگـاه

رسپینا، ارائه‌‌دهنده راهکارهای ارتباطی به
 • سازمان‌های خصوصی
 • سازمان‌های دولتی
 • استارتاپ‌ها
 • کسب‌وکارهای کوچک و متوسط

معرفی رسپینا

رسپینا با هدف ارائه‌ خدمات اینترنتی و ارتباطی در سال ۱۳۸۱ تاسیس شد. در سال ۱۳۸۷ با دریافت مجوز ISDP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، به حوزه‌ ارائه‌ پهنای باند اختصاصی اینترنت وارد شد و با دریافت پروانه FCP به عنوان بالاترین پروانه ارتباطات ثابت در سال ۱۳۹۴ قادر به پوشش‌دهی کشور از طریق کلیه سرویس‌های ارتباطی خود گردید.

امروز رسپینا مفتخر است که به بیش از ۵۰۰۰ سازمان و ۴۰ شرکت دارای پروانه ثابت و سیار، راهکارهای ارتباطی و خدمات اینترنتی ارائه می‌کند. تجربیات غنی رسپینا در طول سالیان گذشته و سرمایه‌ی انسانی متخصص آن (بالغ بر ۷۰۰ نفر نیروی مستقیم و غیرمستقیم)، موجب تسلط کامل رسپینا بر نیازهای کلیه کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک در انواع صنایع شده است.

سبد راهکارهای رسپینا شامل خدمات متنوعی از جمله ارائه پهنای باند اختصاصی (اینترنت سازمانی)، تلفن ثابت سازمانی (نکسفون)، اشتراک فضای دیتاسنتر (کولوکیشن) و اینترنت ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها است.

امروزه ماموریت ما توسعه‌ کمی و کیفی خدمات ارتباطات ثابت در حوزه‌ فناوری اطلاعات با ارائه راهکارهای متمایز و خلاقانه در ایران است.

تبدیل شدن به برترین اپراتور ثابت خصوصی در سطح کشور

روحیه کار تیمی، سخت کوشی، پویایی، یک دلی، نوآوری و احترام به مشتری

چشم انداز رسپینا
0
+
مشتری سازمانی
0
+
نیروی انسانی
0
+
سال فعالیت
خط مشی کیفیت رسپینا
خط مشی کیفیت رسپینا
خط مشی کیفیت رسپینا

خط‌‌مشی کیفیت رسپینا

شرکت داده‌پردازی رسپینا خود را متعهد می‌داند در راستای رسیدن به چشم‌انداز ترسیم‌شده برای سال ۱۴۰۴ با ماموریت توسعه‌ کمی و کیفی این خدمات در حوزه‌ فناوری اطلاعات و با رعایت ارزش‌های سازمانی و اجرای قوانین و مقررات، به منظور رفع نیاز مشتریان و سایر ذینفعان تلاش نماید. برای دستیابی به این منظور، این شرکت نظام‌های مدیریتی خود را مبتنی بر استانداردهای ISO10002:2014 ،ISO10004:2012 ،ISO9001:2015 استوار نموده و برای دستیابی به مقاصد یاد شده اصول زیر را سرلوحه‌ عملکرد خود قرار داده است:

 • توسعه کیفی سرمایه‌های انسانی به عنوان اصلی‌ترین سرمایه سازمان از طرق توسعه مکانیزم‌های نگهداشت، ارتقای سطح دانش و آگاهی فردی، ایجاد فضای پاک، ایمن و مناسب
 • بهبود مستمر فرآیندها و عملکرد سازمان در راستای افزایش رضایتمندی کلیه ذینفعان
 • توسعه بازار با طراحی و پیاده‌سازی خدمات بهینه و خلاقانه و بکارگیری فناوری‌های نوین
 • افزایش رضایت و وفاداری مشتریان با طراحی و ارائه خدمات کیفی برتر
 • پاسخگویی منصفانه و بی‌طرفانه به شکایات مشتریان و رسیدگی در حداقل زمان ممکن
 • تعهد به رعایت قوانین، الزامات ملی و رگولاتوری، متناسب با فعالیت‌ها و خدمات سازمان
 • ارتقای ارزش نام تجاری شرکت رسپینا به عنوان الگویی برتر در میان سازمان‌های تامین کننده پهنای باند

به منظور پیشبرد اهداف سازمان، تمام روندها، ساختارها و منابع مالی سازمان به طور یکپارچه و قابل کنترل و با رعایت اصول محرمانگی، یکپارچگی و دسترس‌پذیری اطلاعات، به اجرا گذاشته می‌شوند تا به نتایج دلخواه دست یافته و نقش به سزایی در ارتقا و رشد روز افزون صنعت IT در کشورمان ایفا کنیم.